Navigace

Obsah

Stránka

Drnovické catenaccio na ČT 2 dne 13.1.2011


Česká televize uvede ve čtvrtek 13. ledna ve 20:20 hod. na programu ČT 2 dokumentární film režiséra Radima Procházky Drnovické catenaccio.
 
Uprostřed dvoutisícové vesničky Drnovice nedaleko jihomoravského Vyškova stojí fotbalový stadion pro osm tisíc diváků. Je to pyramida zaniklé fotbalové civilizace, jíž kdysi vládla slavná jména Karla Brücknera či Radka Druláka. Vzestup a pád drnovického fotbalového klubu je typický pro český fotbal, politiku a podnikání 90. let – jsou za ním nejen krásné góly, ale taky tajemní sponzoři, korupce či doping. Pojďme se společně vydat do dob, kdy topné oleje od nafty ještě nerozeznali ani nejvyšší ministerští úředníci a kdy čeští fotbalisté hráli o evropský titul.
 

Press-kit

 


30. 12. 2010

Diskuze k článku:Diskuze je aktivní

V diskuzi je celkem 3 příspěvků

Rozhledna - zákaz vstupu


Vzhledem k tomu, že rozhledna na Chocholíku není stále dokončená a tím pádem zpřístupněná, platí zákaz vstupu do prostoru rozhledny.

Datum zpřístupnění a další informace budou zveřejněny v samostatné části našich webových stránek.


23. 12. 2010

Debata a tradiční "Volební vepřové hody" (ODS)


Zveme vás na tradiční předvolební debatu, kde si můžete popovídat a seznámit se lépe s našimi kandidáty do zastupitelstva.
 
Tato debata se bude konat v úterý 12.10.2010 od 14.30 před obecním úřadem a bude spojená s „Volebními vepřovými hody ODS“ a tradiční degustací slivovice v restauraci „SPORT“

8. 10. 2010

Volby do zastupitelstva – možnost prezentace na internetových stránkách obce


V případě, že strany nebo uskupení mají zájem prezentovat svůj program, kandidáty i další související informace prostřednictvím internetových stránek obce, pošlete informaci o zájmu s kontaktem na web@oudrnovice.cz
Předpokládáme od 20.9. 2010  veřejné zpřístupnění této části.

1. 9. 2010

Panoramatické fotografie


Naše webové stránky jsme rozšířili o další část a to panoramatické fotografie. Věříme, že poskytnou netradiční pohled na známá místa nejen našim občanům, ale všem návštěvníkům našich webových stránek.

 

Budeme rádi, pokud nám napíšete Váš názor do připojené diskuse. Děkujeme.


23. 8. 2010

Svatební salon VIVIEN (Podnikatelská oblast)


Do části podnikatelská oblast byl přidán Svatební salon VIVIEN .


19. 4. 2010

Webová kamera - Drnovice


 

V rámci projektu „Poznejte Drahanskou vrchovinu“  byla sdružením Svazek obcí "Drahanská vrchovina" instalována na budově školy webová kamera, připojení je možné na adrese http://www.drvrkam.vys.cz/ (na této adrese jsou i kamery okolních obcí, které jsou součástí sdružení).

Tato kamera není přímou součástí kamerového systému obce. Kamerový systém obce slouží jako prevence a z toho důvodu zaznamenává frekventovaná místa jako jsou náves, park a přilehlé okolí a to ve dne i v noci.

 

 


16. 8. 2009

Diskuze k článku:Diskuze je aktivní

V diskuzi je celkem 0 příspěvků

MUDr.Jiří RIEGL


MUDr.Jiří Riegl oznamuje, že otevřel privátní gynekologickou ambulanci.

Ordinaci najdete na adrese: Vyškov, Palánek 1 - Agrodům, 1. patro.

Registrace pacientek je možná osobně nebo telefonicky na tel.č. 517 330 800.

Web ordinace: www.gynlekar.cz.

 


12. 5. 2009

Oslavy Dne Země


25. 3. 2009

Turistické pasy - vyhlášení soutěže


16. 2. 2009

Stránka